Antica Residenza Monti w Rzymie – Usługi
 
Antica Residenza Monti Rome
              Oferty specjalne!
Home Apartments Services Location Video Tour Virtual Tour Faq's
Strona główna Apartamenty Usługi Lokalizacja Wizyta
video
Wizyta wirtualna Pytania
Rezerwacje
               
               

Dużym plusem naszych turystycznych apartamentów jest fakt, że gwarantują wszystko to, czego potrzebujesz bez zwyczajowych różnorodnych turystycznych sztuczek. Zapewniamy luksusowe, w pełni wyposażone lokale i nieporównywalną, doskonałą lokalizacje. Od tego momentu zostawiamy Tobie wypełnienie pustych miejsc. Masz ochotę na wycieczkę? Pomożemy Ci ją zorganizować. Masz ochotę na kolację? Masz własną kuchnię!

Skoro wybierasz apartament na krótkie pobyty oznacza to, że prawdopodobnie spędzisz z nami wystarczającą ilość czasu, żeby wypracować pewien rodzaj rutyny. W tej sytuacji najlepsza rzecz, jaką możemy dla Ciebie zrobić, to zapewnić Ci wysmakowany, zastępczy komfort, który kojarzymy wszyscy z domem. Kiedy będziesz spacerował przez historyczne centrum Rzymu z lub do Twojego mieszkania, będzie Ci towarzyszyło to właśnie uczucie. Antica Residenza Monti nie będzie jedynie tymczasowym zakwaterowaniem w pobliżu Koloseum, ale Twoim domem.

Dokładniejszy przegląd naszych usług znajdziesz w sekcji Wizyta wirtualna i Wizyta video. Możesz też dokonać od razu rezerwacji w naszym Centrum Rezerwacji Online.

Sprawdz dyspozycyjnosc


arrow

Najczęściej zadawane pytania
Zapoznaj się z najczęściej stawianymi nam pytaniami, aby dowiedzieć się więcej o Residenza Monti w Rzymie.

arrow

Oferty specjalne!
Oferty specjalne obejmują cały rok – sprawdzaj regularnie, co jest aktualnie dostępne.

 
arrow

Wizyta video
Nowość! Ciesz się Wirtualną Wizytą w Residenza Monti już przed przyjazdem...

Start Video Tour

Antica Residenza Monti Rome

Antica Residenza Monti Rome | Via dei Serpenti, 15, 00184 Roma | Tel. +39 06 4815736 | Fax +39 06 4885837 | E Mail: marketing@therelaxinghotels.com | P.Iva 5134461002
Site designed and maintained by : Fisheyes Ltd | Copyright (c) Residenza Monti | All Rights Reserved