Antica Residenza Monti w Rzymie – Lokalizacja
 
Antica Residenza Monti Rome
              Oferty specjalne!
Home Apartments Services Location Video Tour Virtual Tour Faq's
Strona główna Apartamenty Usługi Lokalizacja Wizyta
video
Wizyta wirtualna Pytania
Rezerwacje
               
               

Jak się do nas dostać

Linie transportu miejskiego z i na stację Termini obsługują zarówno port lotniczy Fiumicino jak i Ciampino – z pierwszego rusza pociąg ekspresowy, z drugiego busy oczekujące w części Przyloty. Z Termini wystarczy krótki spacer prawym chodnikiem ulicy Via Cavour, po stronie księgarni. Wydrukuj mapę po prawej, aby bez trudu znaleźć drogę.

Nasze apartamenty znajdują się dokładnie w centrum Rzymu, krótki spacer wystarczy, aby dotrzeć do stacji metra Cavour, do Koloseum, Hal targowych Trajana i Forum Romanum. Niedługa przechadzka dzieli Cię od szczytu wzgórza Palatyn, Fontanny di Trevi, Hiszpańskich Schodów i wielu spektakularnych placów, w tym Campo de’Fiori i Piazza Navona. Inne punkty, takie jak Zamek św. Anioła i oczywiście Watykan, oddalone są o długość przyjemnego spaceru lub szybkiej przejażdżki metrem.

Jeżeli jesteś turystą biznesowym, nie martw się: również centra biznesowe znajdują się w pobliżu. Dzięki swojemu bezproblemowemu dostępowi do wszystkich części Rzymu Antica Residenza Monti może być doskonałą bazą wypadową dla każdego. Pobyt w apartamencie w słynnym centrum Rzymu oznacza, że możesz łatwo dotrzeć tam, gdzie chcesz i bardzo prawdopodobne, że już tam jesteś!

W każdym razie, pierwsze miejsce do zwiedzenia to nasze Centrum Rezerwacji Online, gdzie możesz dokonać rezerwacji w Residenza Monti na czas Twojego pobytu w Rzymie. Jeśli masz ochotę zobaczyć wcześniej nasze Apartamenty, uruchom Wizyta wirtualna lub Wizyta video.

 
Sprawdz dyspozycyjnosc


arrow

Rezerwuj bezpiecznie online
Możesz dokonać swojej rezerwacji online wykorzystując nasz nowy, bezpieczny system rezerwacji, teraz w wielu wersjach językowych i akceptujący różne rodzaje kart.

arrow

Oferty specjalne!
Zapoznaj się z naszymi fantastycznymi ofertami specjalnymi aktualnymi cały rok – konkurencyjne ceny i promocje last minute dostępne są każdego sezonu.

 
arrow

Wizyta video
Nowość! Ciesz się Wirtualną Wizytą w Residenza Monti już przed przyjazdem...

Start Video Tour

Antica Residenza Monti Rome

Antica Residenza Monti Rome | Via dei Serpenti, 15, 00184 Roma | Tel. +39 06 4815736 | Fax +39 06 4885837 | E Mail: marketing@therelaxinghotels.com | P.Iva 5134461002
Site designed and maintained by : Fisheyes Ltd | Copyright (c) Residenza Monti | All Rights Reserved