Antica Residenza Monti w Rzymie – Najczęściej zadawane pytania
 
Antica Residenza Monti Rome
              Oferty specjalne!
Home Apartments Services Location Video Tour Virtual Tour Faq's
Strona główna Apartamenty Usługi Lokalizacja Wizyta
video
Wizyta wirtualna Pytania
Rezerwacje
               
               

Antica Residenza Monti to hotel?
Nie, nie jesteśmy hotelem. Osobom odwiedzającym Rzym, znającym wartość pieniądza i ceniącym sobie jednocześnie poczucie prywatności i wygodę samodzielnego przygotowywania posiłków zapewniamy wynajem apartamentów na krótkie pobyty.

Gdzie dokładnie się znajdujecie?
Znajdujemy się na ulicy Via dei Serpenti 15, w samym centrum starej części Rzymu. Schowany za ruinami Hal Trajana nie spotkasz tabunów turystów, jakie spotkałbyś na przykład na ulicy Via Veneto, a będziesz tak blisko ważnych obiektów jak wszyscy!

Jak mogę zarezerwować pokój?
Odwiedzając nasze Centrum Rezerwacji Online. Możesz dokonać rezerwacji w każdym momencie.

Kto zazawyczaj zatrzymuje się w Antica Residenza Monti w Rzymie?
To mieszanka ludzi biznesu i turystów. Niektórzy odwiedzają rodzinę, inni zatrzymują się na dłużej, aby naprawdę poczuć atmosferę miasto. Myślimy, że mieszkanie w jedno- lub dwuosobowam apartamencie pozwala odwiedzającym, zwłaszcza biznesmenom i turystom, na bardziej organiczny i realistyczny odbiór miasta. Zamiast liczyć na hotel, goście żyją w Wiecznym Mieście tak jak jego mieszkańcy.

Co jeśli chodzi o zewnętrzny apartament?
Antica Residenza Monti dysponuje jednym apartamentem, niedalekim Apartamentem Campidoglio, położonym zaledwie dwie przecznice od brzegu Tybru. Campidoglio zapewnia gościom jeszcze bardziej autentyczne doświadczenie Rzymu, dzięki oddaleniu od pozostałych mieszkań przeznaczonych dla turystów.

Czy apartamenty są bezpieczne?
Ekstremalnie. Dzięki zastosowaniu technologii bezpieczeństwa video wstęp dozowlony jest wyłącznie dla gości.

Czy dysponujecie restauracją i obsługą pokojową?
Nie, ale w odróżnieniu do pokoju hotelowego u nas masz do dyspozycji całą kuchnię. Zopatrz się w świeże składniki w jednym z pobliskich sklepów lub na stoiskach ulicznych i przygotuj sobie nocną przekąskę, o której marzysz. Będzie to dużo szybsze niż jakakolwiek obsługa hotelowa!

 
Sprawdz dyspozycyjnosc


arrow

Wizyta video
Weź udział w naszej nowej, ekskluzywnej wizycie video, która obejmuje wszystkie zakątki Antica Residenza Monti w Rzymie..

arrow

Wizyta wirtualna
Obejrzyj we własnym domu Antica Residenza Monti dzięki 360° zdjęciom cyfrowym tworzącym naszą Wirtualną Wizytę.

 

Antica Residenza Monti Rome

Antica Residenza Monti Rome | Via dei Serpenti, 15, 00184 Roma | Tel. +39 06 4815736 | Fax +39 06 4885837 | E Mail: marketing@therelaxinghotels.com | P.Iva 5134461002
Site designed and maintained by : Fisheyes Ltd | Copyright (c) Residenza Monti | All Rights Reserved