Antica Residenza Monti w Rzymie – Apartamenty
 
Antica Residenza Monti Rome
              Oferty specjalne!
Home Apartments Services Location Video Tour Virtual Tour Faq's
Strona główna Apartamenty Usługi Lokalizacja Wizyta
video
Wizyta wirtualna Pytania
Rezerwacje
               
               

Ekskluzywne apartamenty w Antica Residenza w Rzymie pozwolą Ci mieszkać dokładnie w centrum jednej z prestiżowych, historycznych okolic Rzymu. Zatrzymasz się o rzut beretem od Forum Romanum, Koloseum, Hal Trajana i wszystkich pozostałych ważnych obiektów. Ale Twój apartament z całą pewnością nie będzie ruiną – zapewni Ci jedne z najwspanialszych wygód oferowanych w Rzymie i wszędzie indziej.

Turystów i podróżujących biznesmenów zatrzymujących się w Antica Residenza Monti w Rzymie zaskoczą ich w pełni wyposażone apartamenty, w których znajdą wszystko, czego potrzebują. Nasze jedno- i dwuosobowe lokale gwarantują w pełni niezależną klimatyzację i ogrzewanie, telewizję satelitarną, podwójne szklane i dźwiękoszczelne ściany i w pełni wyposażone kuchnie.

Apartamencie – miejscu, w którym możesz położyć się wygodnie i zrelaksować po całym dniu bieganiny między wąskimi uliczkami Trastevere lub zatłoczonymi salami Muzeów Watykańskich.

Aby zobaczyć nasze pokoje, przejdź do sekcji Wizyta wirtualna i Wizyta video. Lub, jeśli nasza oferta brzmi dla Ciebie naprawdę zachęcająco, do naszego Centrum Rezerwacji Online!

 
Sprawdz dyspozycyjnosc


arrow

Rezerwuj bezpiecznie online
Nasz zaawansowany system rezerwacji online pozwoli ci błyskawicznie otrzymać potwierdzenie rezerwacji bez potrzeby wnoszenia zaliczki.

arrow

Oferty specjalne!
Zapoznaj się z naszymi fantastycznymi ofertami specjalnymi aktualnymi cały rok – konkurencyjne ceny i promocje last minute dostępne są każdego sezonu.

 
arrow

Wizyta video
Weź udział w ekskluzywnej Wizycie video online w Residenza Monti, aby poczuć klimat miejsca jeszcze przed przyjazdem...

Start Video Tour

Antica Residenza Monti Rome

Antica Residenza Monti Rome | Via dei Serpenti, 15, 00184 Roma | Tel. +39 06 4815736 | Fax +39 06 4885837 | E Mail: marketing@therelaxinghotels.com | P.Iva 5134461002
Site designed and maintained by : Fisheyes Ltd | Copyright (c) Residenza Monti | All Rights Reserved