Antica Residenza Monti w Rzymie – Strona główna
 
Antica Residenza Monti Rome
              Oferty specjalne!
Home Apartments Services Location Video Tour Virtual Tour Faq's
Strona główna Apartamenty Usługi Lokalizacja Wizyta
video
Wizyta wirtualna Pytania
Rezerwacje
               
               

Kto?
Antica Residenza Monti nie jest miejscem dla zwykłych turystów. Jeżeli masz ochotę widzieć rzeczy tak jak je widzą miejscowi, pożyć prawdziwym życiem Rzymianina, jeżeli cenisz sobie niezależność, to jest miejsce dla Ciebie.

Dlaczego my?
Tylko dlatego, że rezygnujesz z wszechobecnego poczucia wspólnoty jakie daje hotel, nie musisz rezygnować także ze stylu. Sześć naszych wysokiej klasy apartamentów to najbardziej luksusowe pomieszczenia pod wynajem na krótkie pobyty w Rzymie. Dysponujemy apartamentami zarówno jedoosobowymi jak i dwuosobowymi, wszystkie są wyposażone w najnowocześniejsze udogodnienia na poziomie 4 gwiazdkowego hotelu takie jak telewizja satelitarną czy funkcjonalna kuchnia. Nasze lokale urządzone są w eleganckim, nowoczesnym stylu, są przestronne i słoneczne oraz jak najbardziej komfortowe.

Więcej niż zwykłe wakacje
Jeżeli jesteś długoterminowym turystą lub przedłużono ci delegację, Antica Residenza Monti w Rzymie będzie doskonałym rozwiązaniem. Poczuj się mile widziany w Wiecznym Mieście bez potrzeby płacenia oszałamiających nocnych stawek, które wpędzą Cię w długi na lata! Ci, którzy pragną prawdziwie docenić kulturę miasta i spędzają wakacje w apartamentach takich jak nasze, widzą Rzym takim, jakim go widzą Rzymianie.

Wygoda zakwaterowania w centrum
Z naszych bezpiecznych apartamentów bez problemu możesz dostać się pieszo do licznych restauracji i sklepów oraz wszechobecnych historycznych punktów Rzymu. Po powrocie natomiast, w Antica Residenza Monti poczujesz się jak w domu – żadnych obcych szwendających się po lobby, żadnych despotycznych przewodników.

Self catering w Wiecznym Mieście
Podejmij przemyślaną decyzję, kiedy organizujesz swój wyjazd do Rzymu. Wyjdź poza ograniczenia typowego hotelu i sięgnij po nowe wakacyjne doświadczenie w jednym z najwspanialszych rzymskich apartamentów jedno- lub dwuosobowych.

 
Sprawdz dyspozycyjnosc


arrow

Rezerwuj bezpiecznie online
Możesz dokonać swojej rezerwacji online wykorzystując nasz nowy, bezpieczny system rezerwacji, teraz w wielu wersjach językowych i akceptujący różne rodzaje kart.

arrow

Oferty specjalne!
Zapoznaj się z naszymi fantastycznymi ofertami specjalnymi aktualnymi cały rok – konkurencyjne ceny i promocje last minute dostępne są każdego sezonu.

 
arrow

Wizyta video
Nowość! Ciesz się Wirtualną Wizytą w Residenza Monti już przed przyjazdem...

Antica Residenza Monti Rome

Antica Residenza Monti Rome | Via dei Serpenti, 15, 00184 Roma | Tel. +39 06 4815736 | Fax +39 06 4885837 | E Mail: marketing@therelaxinghotels.com | P.Iva 5134461002
Site designed and maintained by : Fisheyes Ltd | Copyright (c) Residenza Monti | All Rights Reserved